Teksti suurus:
A A A

Kaitseliidu meistrivõistlused võrkpallis 2020 Valgamaa malevas

11.03.2020
7. märtsil 2020 kogunesid üheksa võistkonda kaheksast Kaitseliidu malevast – Viru, Tartu, Võrumaa, Valgamaa, Sakala, Pärnumaa, Jõgeva, Alutaguse - Valga Spordihalli, saamaks teada 2020. aasta parim Kaitseliidu võrkpallimeeskond.
 
Tänu Valga Spordihalli suurusele sai meistrivõistluste alagruppide mänge mängida korraga kolmel väljakul ning melu, kaasaelamist ja emotsioone oli suurvõistluste mõõtu. Kahest esimesest alagrupist, A ja B,  edasisaajad selgusid kuni viimaste mängudeni ning milleski ei saanud veel keegi kindel olla.  Selged jõujooned hakkasid tekkima päeva teises pooles, kui Viru maleva meeskond oli jõudnud tugevalt punkte koguda, aga ülejäänud kohtade järjestus oli veel lahtine. Nii selguski esikolmik ka C ning D alagruppides alles viimaste mängudega – emotsioonid ning pinge olid õhus tunda.

Kaitseliidu meistrivõistlused võrkpallis 2020 võitis oma kindlate mängudega Viru malev, neile järgnesid teisel kohal Valgamaa maleva I võistkond ning Tartu maleva võistkond. Turniiri parimateks mängijateks valiti Alutaguse maleva võistkonna kaks mängijat Annika Kaljumäe ja Martin Amor.

Valgamaa maleva sportlased ja võistluse korraldajad tänavad kõiki osalejaid ning kaasaelajaid, kohtume 2021. aastal Viru malevas!

Lisaks fotosid vaata siit!

Janeli Nielson
Pildimeenutus: