Teksti suurus:
A A A

Kaitseliidu suvepäevad 2019

Kestvus: 16.08.2019 - 18.08.2019
Austatud kolleegid!
 
Taaskord on käes aasta, kus suvel tulevad kõik Kaitseliidu liikmed kokku, et kolm päeva nautida suvepäevi. Sel korral kohtume 16.-18. augustil Jõulumäel (Pärnumaa). Oodatud on kõik kaitseliitlased, naiskodukaitsjad, noortejuhid ning töötajad ja tegevväelased koos peredega.
Registreerimine toimub üle interneti aadressil: registreeri.kaitseliit.ee. Kogu täpsem info suvepäevade kohta kodulehel. Sinna paneme ka võidupühaks täpsema ajakava.
 
Registreerimisel peab igaüks valima oma maleva, mille alusel moodustuvad reaalajas jälgitavad eraldi arvutustabelid igale malevale. Igal maleval on oluline kontrollida, et kõik oleksid ikkagi teie maleva liikmed ja et osaleja oleks tasunud osavõtutasu (10€ täiskasvanud inimese kohta) ning liikmemaksu (Kaitseliidu keskjuhatuse 10. oktoobri 2018 otsus).
 
Palun igal maleval saata registreerimise eest vastutaja kontaktid (edastan maleva paroolid talle) – NB! võib olla ka nt kaks inimest, et info malevasse jõuaks ka siis, kui üks vastutaja puhkab või satub haiguslehele. Ootan kontakte nii kiirelt kui võimalik, aga hiljemalt nädala lõpuks (ausalt, kergem on hakata kohe alguses registreerimistel silma peal hoidma, kui pärast kogu massi hallata).
 
Registreerimine lõppeb 22. juulil.
 
Registreerimisega ja sisuliste küsimustega võib pöörduda suvepäevadkaitseliit.ee
 
Suvepäevade toimkonna nimel
Kaidi Peterkop