Teksti suurus:
A A A

Kaitseliidu üle-eestiline rattamatk

Kestvus: 13.07.2018 - 15.07.2018
KL100 tähistamise raames läbi viidav jalgrattamatk on kogu Eestit hõlmav üritus eesmärgiga tähistada Kaitseliidu 100 aastapäeva. Jalgrattamatkale on osalema oodatud kõik Kaitseliidu ja Kaitseliidu eriorganisatsioonide liikmed ning nende pereliikmed.
1. Korraldus
Rattamatk „Veereme Sajaga“ toimub 13-15 juuli 2018 üle-Eesti. Rattamatka põhikorraldaja on Kaitseliit koos Kaitseliidu Allohvitseride Kogu ja spordiselts Kaleviga.

2. Rada
Jalgrattamatkal on 8 põhilist trassi pikkusega 50 kuni 250 km ja mille kõikide lõpp-punktid asuvad Paides. Kõik rattamatka rajad kulgevad mööda metsa-, kruusa- ja kõvakattega teid. Kõik osalejad peavad ohutuse huvides järgima liiklus- ja üldisi ohutusreegleid, sõiduteed on liikluseks avatud. Kohustuslik on kanda helkurvesti või erksavärvilist rattasärki. Rattakiivri kandmine on rangelt soovituslik, alaealistel kohustuslik!

3. Osavõtjad
Rattamatk on mõeldud Kaitseliidu, Naiskodukaitse, Kodutütarde, Noorkotkaste liikmete ja nende perekondadele ning partnerorganisatsioonidele. Alaealise matkaja osalemisel vastutab tema eest teda saatev lapsevanem või täiskasvanu. Rattamatkal osalemine on tasuta.

4. Registreerimine
Rattamatkal osalemiseks on vajalik eelregistreerimine. Registreerimisvormil tuleb täita kõik küsitud väljad. Küsitud info on vajalik topeltregistreeringute vältimiseks ja toetuse planeerimiseks.

Täpsema info saamiseks mine lehele
https://registreeri.kaitseliit.ee/