Teksti suurus:
A A A

Kaitseliit 100 ideekonkurss

Kestvus: 10.10.2014 - 31.12.2017
2018.aastal tähistame Eesti Vabariigi 100 aastaseks saamist. Koos Eesti riigiga saab 100 aastaseks ka meie oma Kaitseliit.
 
Tähistamaks seda juubelit sisukalt, väärikalt ja uhkelt peame hakkama 2018.aastaks valmistuma juba täna.  Juubeliüritused peaksid toimima läbi kogu 2018 aasta, tehes Kaitseliidu ja meie inimesed nähtavaks kõikjal Eestis.

Selleks kuulutame välja juubeliürituste ideede konkursi, millest kutsume osa võtma kõiki kaitseliitlasi, naiskodukaitsjaid, noorkotkaid ja kodutütreid. Ootame mõtteid, milliseid üritusi 100 juubeli aastal korraldada, kuidas nendeks juba varakult valmistuda, kes mida teha võiks.

Välja võib pakkuda kõige julgemaid mõtteid filmiseriaalist kuni võtmehoidjani. Ei maksa ka liigselt muretseda sõnastamise või vormistamise pärast: kui idee on hea, arendame seda koos edasi.

Oma idee saatke vabas vormis meiliaadressile presskaitseliit.ee. Konkursi komisjon võtab kõik head mõtted kokku ja valib välja parimad, mida edasi arendada ja 2018.aastal ellu viia.

Kaitseliidu 100. aastapäeva ideid ootame hiljemalt selle aasta esimeseks advendiks, 30. novembriks.  Kaitseliidu Peastaap paneb parimatele välja ka auhinnad.
Soovin kõigile kõrget mõttelelendu ja aktiivset kaasalöömist, sest Kaitseliidu 100. aastapäev on meie endi teha!    
 
Meelis Kiili
brigaadikindral