Teksti suurus:
A A A

LOODUSKOOL 2024 VALGAMAA NOORTELE 07.-09.08.2024

29.05.2024
7. august – 9. august 2024 toimub Valga vallas, Metsniku harjutusväljal, NK Valgamaa maleva ja KT Valgamaa ringkonna looduskool 7–12 aastastele noortele.
Kogunemine 7. augustil Metsniku harjutusväljal kell 18:00 ning lõpetamine 9. augustil orienteeruvalt kell 11:00. Lapsevanem peab ise noore kohale tooma ja pärast järgi tulema.

Lapse kohustuslik varustus:
  • Magamiskott, magamisalus
  • Telk, soovitavalt kile telgile koos kinnitamisvahenditega, et tagada telgi suurem veekindlus
  • Riietus sooja-, kuuma-, külma-  ja vihmakindel, vahetusjalatsid (sportlikud)
  • Taskulamp või pealamp
  • Joogipudel
  • Ujumisriided (ujumisvõimalus olemas, olenevalt ilmast)
  • Isiklikud hügieenitarbed, käterätikud
  • Sääsetõrjevahendid (soovitav)
  • Päikesekaitsekreem (soovitav)

!!! KINDLASTI PEAB LAPSEL KAASAS OLEMA KT VÕI NK SOOVIAVALDUS KOOS ÜHE ÕPILASPILETIPILDIGA KUI TA EI OLE VEEL ORGANISATSIOONI LIIGE !!!
 
Kui varustus on puudulik, siis saadetakse laps koju tagasi. Lapse haigestumise või looduskooli mitte tulemise korral, kui ta on juba osalejate nimekirja lisatud, tuleb sellest koheselt korraldajaid informeerida! Kui osaleja tuleb Looduskooli ilma eelnevalt korraldajale lapsevanema nõusolekulehte saatmata, saadetakse ta koheselt koju. Osalejate arv on piiratud.
 
Ärge võtke kaasa väärtesemeid (ehted, elektroonika jms), mis võivad kahjustada saada või ära kaduda. Korraldajad nende eest ei vastuta! Looduskooli korraldajad ei vastuta tehnikaseadmete purunemise või kadumise eest. Samuti ei vastuta korraldustoimkond mobiiltelefonide olemasolul nende säilimise eest. Akude laadimise võimalus puudub.
 
Ürituse ajal kehtib läbiviijate poolt paika pandud sisekorra eeskiri, mida tutvustatakse avarivistusel ning millest kõik osalejad peavad kinni pidama.  
 
Reeglitest (suitsetamine, alkoholi kaasa toomine või tarbimine jms) üleastumise korral saadetakse korrarikkuja koheselt koju. Eelnevalt mainitud ebameeldiva vahejuhtumi korral on lapsevanem kohustatud oma lapsele ise järgi tulema.
 
Toitlustamine toimub kolm korda päevas sooja toiduga, lisaks õhtuoode. Looduskoolis on olemas inimene, kelle poole saab pöörduda esmaabi saamiseks ning kes vajadusel suunab haige lapse traumapunkti või koju ja teavitab sellest lapsevanemaid. 
 
Kogu looduskooli jooksul saab kindlasti helistada allpool toodud mobiilnumbril. Kui Teil on soov last looduskooli ajal külastada, siis palun teavitage sellest korraldajat.

 
Palun toimetada oma osalemise tõendamiseks kooskõlastusleht kas oma rühmajuhi või noorteinstruktori kätte hiljemalt 5. juuli 2024 või saata digiallkirjastatud kujul kontaktmeilile.
 
Lisainformatsioon: Mareli Nielson  tel. 517 5765 (mareli.nielsonkaitseliit.ee).

Lapsevanema nõusoleku/kooskõlastus leht on leitav siit: /files/valgamaa/img/files/Lapsevanema_nousoleku.docx