Teksti suurus:
A A A

Talilaager 2023

05.01.2023
Lugupeetud osaleja ja lapsevanem!
 
27.jaanuar – 29.jaanuar 2023 toimub Tõrva vallas, Ritsu spordibaasis, NK Valgamaa maleva ja KT Valgamaa ringkonna talvelaager.
 
Kogunemine 27.jaanuar Ritsu spordibaasis kell 18:30 ning lõpetamine 29.jaanuar orienteeruvalt kell 10:00. Lapsevanem peab ise noore kohale tooma ja pärast järgi tulema.
Lapse kohustuslik varustus:
Magamiskott, magamisalus (ööbimine spordisaalis)
Soojad riided, mis ei takistaks lapsel vabalt liikuda
Soojad jalanõud ja vahetusjalanõud, millega sees olla
Sportlikud riided
Vahetusriided (soojad), -pesu, -sokid
Kindad, sall ja müts
Isiklikud hügieenitarbed
Helkur või helkurvest!!! KINDLASTI PEAB LAPSEL KAASAS OLEMA KT VÕI NK SOOVIAVALDUS KOOS ÜHE ÕPILASPILETIPILDIGA KUI TA EI OLE VEEL ORGANISATSIOONI LIIGE !!!
 
Kui varustus on puudulik, siis saadetakse laps koju tagasi. Sooje riideid võiks kaasas olla rohkem.  Lapse haigestumise või laagrisse mitte tulemise korral, kui ta on juba osalejate nimekirja lisatud, tuleb sellest koheselt korraldajaid informeerida!!!
Ärge võtke kaasa väärtesemeid (ehted, elektroonika jms), mis võivad kahjustada saada või ära kaduda. Korraldajad nende eest ei vastuta!
Palun toimetada oma osalemise tõendamiseks kooskõlastusleht kas oma rühmajuhi või noorteinstruktori kätte hiljemalt 19. jaanuariks 2023 või saata digiallkirjastatud kujul kontaktmeilile.
 
Lisainformatsioon: Kaimo Vahtra  tel. 5146384 (kaimo.vahtrakaitseliit.ee).