Teksti suurus:
A A A

Valgamaa malev, Kaitseliidu meister võrkpallis 2022.

18.03.2022
12. märtsil toimusid Rakvere Spordihoones Kaitseliidu meistrivõistlused võrkpallis. Teist aastat järjest on seda võistlust korraldanud Viru malev ja seda tarmukalt viirust trotsides. Tänavu võttis võistlustest osa 7 malevat, mis on rohkem kui eelmistel kordadel.
Valgamaa maleva võistkond oli oma ülesannete kõrgusel. Alagrupist liikusime edasi ühtegi mängu kaotamata. Poolfinaalis saime kokku oma igipõlise rivaali Tartuga, Valgamaa jäi peale. Finaalis kohtusime eelmise aasta meistri Viru malevaga. Lahing oli finaali vääriline, punkt punktis võitlusest väljusime võitjana. Viimase punkti „kuldse bloki“ pani turniiri parimaks mängijaks valitud Ats Püvi.
 Valgamaa maleva koosseis ja Kaitseliidu meistrid võrkpallis 2022.  Kaido Lusik, Juhan Püvi, Ats Püvi, Ivo Õunapuu, Siim Kukk, Enno Hansson, Ülle Saar, Karina Unt.
Malevapealikuna tänan võistkonda ja korraldajaid ning ühinen Kaitseliidu spordipealiku mõttega kes ütles: „Tänavune aasta on aga igas mõttes eriline ja jääb eluks ajaks meelde, võrkpallivõistlused on üks mõnus ja rahumeelne viis öelda, et me kõik vajame turvalisust.”